LG Pro:Centric Cloud

Czym jest LG Pro:Centric Cloud?

Przedstawiamy oparte na chmurze rozwiązania do zintegrowanego zarządzania flotą telewizorów wyprodukowanych przez koncern LG. System jest pomocny hotelom w dostosowywaniu treści i dostarczaniu klientom intuicyjnych, interaktywnych usług. System umożliwia przygotowania i zarządzanie spersonalizowaną treścią pod konkretnego gościa. Dzięki technologii LG Pro:Centric Cloud hotele są jak dom z dala od domu.
Czym jest aplikacja PRO:Centric Direct?

Popraw wizerunek marki

Intuicyjność

Zwiększenie wydajności i przychodów

System oparty na chmurze

Oparty na chmurze system umożliwi łatwe zarządzanie wieloma lokalizacjami na całym świecie w czasie zbliżonym do rzeczywistego (multi-chain).

Zarządzanie treścią z jednego miejsca w obiektach na całym świecie

Prestiżowe marki hotelowe znajdują się w każdym zakątku świata i kraju. Kluczem do ich sukcesu jest synergia między oddziałami i niepowtarzalność tożsamości marki. Dzięki LG Pro:Centric Cloud wiele obiektów hotelowych wszędzie bez względu na szerokość geograficzną może być zarządzanych razem jako jeden brand.
Soft AP w telewizorze hotelowym
Zdalna Diagnostyka telewizora hotelowego

Efektywne i aktywne zarządzanie treścią

Dzięki intuicyjnemu zestawowi narzędzi opartemu na silniku WordPress na wyciągnięcie ręki użytkownicy mogą zarządzać treścią w wybranych telewizorach. Menedżerowie hoteli koordynują kanały telewizyjne w pokojach, aby dopasować je do zainteresowań gości co pozwala uniknąć zbędnych kosztów w postaci licencji kanałów telewizyjnych . Wspierane przez współpracę z zewnętrznymi firmami, kreatywne rozwiązania jak sprzedaż dodatkowej przestrzeni reklamowej są w zasięgu ręki sprawnego menadżera.

Pro:Centric Cloud pozwala gromadzić i wnikliwie analizować dane

  • Ile czasu goście spędzają w swoich pokojach?
  • Jakie kanały preferują?
  • Jakie są ich zainteresowania i plany podróży?
  • Jakie reklamy i produkty w hotelu ich najbardziej interesują?

Dzięki Pro:Centric Cloud hotele mogą lepiej reagować na potrzeby swoich gości, analizując wzorce oglądania telewizji i dostarczając spersonalizowane informacje.

Serwer telewizji hotelowej