Telewizor hotelowy SAMSUNG Q60

Q60

Wspaniały, długotrwały kolor z kropką kwantową zapewnia najlepszy obraz w historii.

 

  • Technologia kropek kwantowych zapewnia doskonałe kolory przy dowolnej jasności
  • Elegancka i smukła konstrukcja, która bezproblemowo wtapia się w każde pomieszczenie
  • Wciągający dźwięk przestrzenny 3D z wirtualnym górnym kanałem audio

Dostępne rozmiary:

43”

50”

55”

65”

75”

Quantum Dot – nowy standard dla hotelu

Zrealizujmy wizję niezwykle nowoczesnego i eleganckiego pokoju dzięki firmie Samsung.

Telewizor hotelowy serii HAU8000 wyglądają doskonale w każdym momencie nawet gdy nie są włączone. Dzięki stylowym i nowoczesnym nóżkom i rozwiązaniu pozwalającemu na ukrycie połączeń kablowych dodadzą stylu każdemu pomieszczeniu.

Po włączeniu, ekran technologia Crystal UHD zagwarantuje gościom pełen szczegółów i żywych barw obraz.

Zoptymalizowane podświetlanie dla zwiększenia kontrastu

Najnowsza i innowacyjna technologia podświetlenia matrycy zapewnia ostrzejszy i dokładniejszy kontrast poprzez optymalizację odcienia podświetlenia w celu dopasowania do oglądanej treści.

Kontrast który swoją jakością prześcigną najlepsze kina

Kwantowy HDR wydobywa szczegóły i kontrast, dzięki czemu goście mogą doświadczyć pełnego spektrum kolorów na każdym obrazie. Wykraczając poza obecne standardy, dynamiczne mapowanie tonów HDR10+ tworzy głębszą i prawdziwą czerń, żywsze obrazy i szczegóły, które zawsze prześwitują. Dzięki temu obraz na telewizorze hotelowym pozostanie na zawsze w pamięci gościa.

Inteligentny i szybki procesor 4K

Wydajne i energooszczędne procesory firmy Samsung optymalizuje jakość dźwięku zgodnie z oglądaną treścią. Ponadto zaawansowana technologia upscalingu 4K zapewnia gościom konwersję rozdzielczości do 4K dla ulubionych treści.

Wirtualny i przestrzenny dźwięk 3D

Dźwięk śledzenia obiektów Lite (OTS Lite)

Dźwięk przestrzenny 3D z naszym wirtualnym górnym kanałem audio pozwoli w pełni zanurzyć się w doznaniach dźwiękowych w każdym pomieszczeniu, małym, średnim lub dużym.

Nawiąż połączenie jednym dotknięciem palca

Podłączenie urządzenia mobilnego do telewizora nigdy nie było takie proste, by odtwarzać na nim muzykę lub filmy wymaga tylko jednego dotknięcia ekranu. Telewizor potrafi automatycznie wykryć urządzenie mobilne i natychmiast przełącza się w tryb odwzorowywania jego treści na większym ekranie.

* Funkcja Tap View jest dostępna w urządzeniach Samsung Galaxy z systemem operacyjnym Android OS 8.1 lub nowszym.

Odkryj nowy wymiar obsługi hotelowej dzięki zintegrowanej platformie wykorzystującej technologię chmury

Usługa LYNK Cloud zapewnia menagerowi perfekcyjne narzędzia pozwalające zapewnić gościom jeszcze lepsze wrażenia z pobytu w hotelu. Umożliwia ona zdalne zarządzanie wyświetlaczem i potrafi nawet analizować sposób korzystania z telewizora przez gościa, pozwalając tym samym na przedstawianie gościom zoptymalizowanych ofert promocyjnych. Dzięki LYNK Cloud hotel osiągnie dodatkowe zyski które wcześniej były po za zasięgiem.

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

Samsung Smart Hospitality display Q60