Telewizor hotelowy LG Seria UR762H

LG UR762H
Dzięki doskonałej matrycy i stylowemu design gości poczują się jak podczas seansie w kinie. Telewizor zapewnia doskonałe walory estetyczne jak również krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki matrycy wykonanej w technologii 4K UHD obraz oferowany gościom spełni wymagania nawet tych najbardziej wymagających gości.

Dostępne rozmiary:

43”

50”

55”

65”

75”

TELEWIZOR HOTELOWY LG SMART

PRO:Centric Cloud

Pro:Centric Cloud jest doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem pozwalającym zarządzać flotą telewizorów. Dzięki dużej ilości szablonów tworzenie treści jest łatwe i przyjemne. Samo rozwiązanie jest ekonomiczne i pozwala zarządzać aktywnie z jednego pulpitu wieloma urządzeniami. Dzięki zastosowaniu systemu Twój telewizor hotelowy może stać się doskonałym narzędziem do generowania dodatkowych zysków dla Państwa obiektu.

Wąska ramka dzięki której telewizor wtopi się w każde wnętrze

Seria UR762H dzięki zastosowaniu wyrafinowanej i innowacyjnej technologii opracowanej przez koncern LG pozwala ograniczyć rozmiar telewizora do absolutnego minimum a każdy detal jest przemyślany tak żeby zajmował jak najmniej miejsca.
Pro:Centric w telewizorach hotelowych LT661H
Smart TV od LG webOS 4.5

Powitalny film / ekran

Innowacyjny system webOS 4.5. pozwala łatwo i przyjaźnie sterować telewizorem. Dzięki temu systemowi gość nie będzie miał problemu z łatwą i przyjazną obsługą telewizora. Oprogramowanie zapewnia stabilną i szybką pracę telewizora.

SOFT AP

Wybrane telewizory hotelowe produkowane przez LG w połączeniu z oprogramowaniem PRO:Centric pozwalają przekształcić telewizor hotelowy w ACCESS POINT. Możemy centralnie zarządzać nazwami sieci tworzonymi na telewizorach jak również hasłami do połączenia się gościa z siecią WI-FI.
Soft AP w telewizorze hotelowym
Smart TV od LG webOS 4.5

Tryb hotelowy

Od wyboru kanału startowego po poziom głośności, możesz kontrolować ustawienia telewizora w obszarach biznesowych. Tryb wyświetlania publicznego umożliwia również przywrócenie domyślnych ustawień telewizorów w razie potrzeby.

Synchronizacja dźwięku Bluetooth

Bluetooth Sound Sync umożliwia klientowi słuchanie muzyki z urządzenia mobilnego przez głośniki telewizora za pośrednictwem połączenia Bluetooth.

* Urządzenia obsługujące synchronizację dźwięku przez Bluetooth: urządzenie mobilne z systemem Android (powyżej wersji 4.4 KitKat) / iOS

Soft AP w telewizorze hotelowym

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

UR762H Karta katalogowa