Monitory komercyjne

Bez dwóch zdań technologia stała się niezastąpionym aspektem w naszym życiu, ułatwia życie pod prawie każdym względem dzięki, czemu możemy odprężyć i skupić na przyjemnościach. Swego czasu monitory były wykorzystywane jedynie w branży komputerowej. Dostarczały nam rozrywki, rzetelnych informacji lub ułatwiały wykonywanie obowiązków w pracy. W dzisiejszych czasach, gdzie byśmy się nie znaleźli, możemy znaleźć ekrany reklamowe lub komercyjne w restauracjach, hotelach, barach, firmach lub centrum miasta. Monitory komercyjne dla hoteli to urządzenia stworzone do pracy ciągłej, których funkcjonalność jest nastawiona na jak najefektywniejsze prezentowanie treści marketingowych i informacyjnych w obiektach hotelowy.

Monitory komercyjne firmy Samsung są doskonałym rozwiązaniem do zarządzania treścią marketingowo reklamową w częściach wspólnych obiektu hotelowego. Jest to doskonałe narzędzie do promowania usług i produktów. Świetnie sprawdzające się zarówno w restauracji jak i SPA.

Dzięki monitorom obraz w rozdzielczości 4K tworzy niesamowicie realistyczne zdjęcia, a produkty i usługi oferowane stają się wyjątkowo atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Monitory są idealnym rozwiązaniem zaprojektowanym tak żeby pracowały w trybie 24 godzinnym. Są także skutecznym rozwiązaniem do plansz reklamowych w recepcji czy monitorach z reklamą usług np. przy windzie lub w korytarzach hotelu. Jeżeli jest to hotel miejski monitor może służyć np. do wyświetlania rozkładu lotów na pobliskim lotnisku.

Dzięki wspomnianym funkcjonalnością monitory komercyjne dla hoteli mogą zarówno skutecznie zwiększać sprzedaż produktów i usług dodatkowych, jak i odpowiednio spełniać funkcje informacyjne odciążając przy tym obsługę hotelową.

MagicINFO – szczegóły

Gdziekolwiek byśmy się nie wybrali, to w każdym mieście możemy spotkać ekrany reklamowe lub informacyjne. Od prostych rozkładów jazdy na przystankach autobusowych po ogromne monitory reklamowe. Oczywiście tak jak nazwa wskazuje, urządzenia te są wykorzystywane przez różnej wielkości podmioty w celu dostarczenia najwyższej jakości informacji swoim klientom. Firma Samsung stworzyła innowacyjne oprogramowanie MagicINFO 9, które możemy podzielić na: Author, Server, Player.

Dzięki oprogramowania MagicalINFO 9 jesteśmy w stanie z centralnego punktu zarządzać treścią i harmonogramem wyświetlanych treści na naszym monitorach w obiekcie. Przykładowe zastosowanie:

  • Rozkład konferencji w salach
  • Informacje o usługach SPA
  • Grafik zabiegów
  • Reklamy związane z ofertą sezonową
  • Treści tworzące pozytywny obraz obiektu
  • Menu restauracji z informacjami o produktach sezonowych

Dzięki rozwiązaniu MagicalINFO 9 dział marketingu jak również właściciel obiektu dostaną potężne narzędzie do promocji swojej oferty co bezpośrednio przełoży się na zyski realizowane przez obiekt.

​Monitory komercyjne UHD od Samsung

Już nie od dziś wiadomo, że firma Samsung jest jednym z liderów produktów elektronicznych takich jak: monitory, telewizory, telefony itd. Producent ten oferuje nam także najwyższej jakości produkty do zastosowań profesjonalnych, a jeśli chodzi o monitory komercyjne, to w jego ofercie znajdziemy najwyższej jakości matryce sięgające nawet 8k rozdzielczości! Dzięki tej głębokiej, szczegółowej i pięknej gammie kolorów, prezentacja materiału marketingowego w obiekcie hotelowym nabiera zupełnie innego wymiaru. Poza tym ekrany te posiadają wbudowane matryce Non-Glare Panel, co pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszego obrazu w nasłonecznionych miejscach. Oczywiście monitory komercyjne Samsung zaprojektowane są w taki sposób, żeby mogły pracować 24h przez całą dobę, co czyni je bardzo funkcjonalnymi w branży hotelowej. W przypadku budowy nowego obiektu hotelowego lub w trakcie modernizacji obecnie istniejącego warto zastosować monitory komercyjne firmy Samsung w strategicznych punktach wspólnego użytku dla Gości celem polepszenia przekazu marketingowego, a także łatwego zarządzania nim na co dzień.