Telewizor hotelowy LG serii UM767H

Telewizor hotelowy serii UM767H 4K UHD z innowacyjną technologią Pro:Centric Cloud

Świetny design oraz innowacyjne funkcje telewizji hotelowej.

  • Rozdzielczość 3,840 x 2,160 (4K UHD)
  • Pro:Centric Cloud
  • Pro:Centric Direct
  • Pro:Idiom

Dostępne rozmiary:

43”

50”

55”

65”

75”

PRO:Centric Cloud

Pro:Centric Cloud czyli doskonały system do zarządzania treścią (CMS). Zintegrowane rozwiązania w chmurze, umożliwiając łatwą integrację z narzędziami zewnętrznymi. Zawiera różnorodne, intuicyjne szablony graficzne, zaawansowane narzędzia zbierania danych oraz intuicyjną platformę analityczną. Dzięki LG Channels* użytkownicy mają dostęp do szerokiego spektrum materiałów od dostawców treści (Content Provider) bez potrzeby dodatkowego sprzętu czy subskrypcji. Aplikacja mobilna Creator znacząco upraszcza konfigurację usług concierge dla gości, zapewniając szybką realizację ich potrzeb.
Pro:Centric Cloud

Powłoka Konformalna

Telewizory w hotelach czy kurortach są narażone na oddziaływanie soli, kurzu, proszku żelaznego czy wilgoci, co może wpływać na osłabienie ich wydajności. Powłoka konformalna na głównym panelu obwodowy znacznie zredukowuje te ryzyka, chroniąc telewizory przed wspomnianymi czynnikami.
Pro:Centric Direct
Tryb hotelowy

Smukła Sylwetka dla Nowoczesnego Wyglądu

Jego smukła i elegancka forma sprawia, że telewizory z serii UM662H doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami, podkreślając styl i nowoczesność miejsca. Wymiary głębokości różnią się w zależności od wielkości ekranu.

Tryb Hotelowy

(Tryb Wyświetlania Publicznego)

Od wyboru kanału po poziom głośności – możesz kontrolować ustawienia telewizora w strefach biznesowych. Pozwala też na przywracanie ustawień domyślnych w telewizorach, według potrzeb.

Tryb hotelowy
SoftAP

SoftAP

Funkcja Software-enabled Access Point (SoftAP) przekształca telewizor w hotspot Wi-Fi, umożliwiając gościom podłączenie swoich urządzeń. W trybie Bridge administratorzy mają pełen dostęp do zarządzania ustawieniami SoftAP w pokojach.

Rozpoznawanie Głosu

Dla zapewnienia intuicyjnej obsługi i zadowolenia użytkowników, telewizor LG UM662H został wyposażony w technologię rozpoznawania głosu. Dzięki temu można sterować telewizorem bez konieczności sięgania po pilot. Aby skorzystać z tej funkcji, konieczny jest specjalny pilot Magic Motion Remote (dostępny jako opcja dodatkowa).

Rozpoznawanie głosu

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

UM767H Karta katalogowa