Obszary działania

Poza telewizją hotelową dodatkowo nasza firma wykonuje instalacje z zakresu:

CCTV

(CCTV – ang. closed circuit television) – to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia.

Sieci LAN i WI-FI

Lokalna sieć komputerowa, LAN (od ang. local area network) – sieć komputerowa łącząca komputery na określonym obszarze (hotel, biuro, restauracja). Sieć LAN może być wydzielona zarówno fizycznie, jak i logicznie w ramach innej sieci. Wyodrębnienie sieci LAN firmowej jest bardzo ważne, żeby gości hotelowi nie mieli dostępu do danych, na których pracuje obiekt.

Kontrola dostępu – zamki hotelowe

Zamki elektroniczne to środki mające na celu zapewnienie dostępu do zasobów hotelowych lub biurowych tylko uprawnionym osobom. System zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę Twoim gościom. Dodatkowo każdy oferowany przez nas zamek ma pełną certyfikację przeciwpożarową EI30. Jednym z elementów KD hotelowej jest wyłącznik prądu które też oferujemy.

Centrala telefoniczna

Pozwala zarządzać całym ruchem telefonicznym w hotelu lub biurowcu i poprzez integrację z aplikacją hotelową rozliczać gości dopisując im koszty rozmów do rachunku. Dzięki centrali telefonicznej możemy w pełni i łatwo zapewnić komunikację całej kadry jak również gości z recepcją.

AV – Nagłośnienie i wyposażenie salek konferencyjnych

Sala konferencyjna bardzo często jest wizytówką obiektu, dlatego tak duży nacisk kładziemy o jak najlepszy dobór urządzeń projekcyjnych, nagłośnienia, centralnego sterowania, optymalnych przyłączeń multimedialnych. Pomożemy Tobie w dobrze najlepszych urządzeń jak również będziemy doradzać w zakresie najlepszej konfiguracji.