Telewizor hotelowy SAMSUNG HBU8000

SERIA HBU8000
  • Dynamic Crystal Color – doskonała jakość obrazu i odwzorowanie kolorów
  • Niezwykle realistyczne doznania dzięki rozdzielczości 4K
  • Ultrasmukła obudowa AirSlim
  • Telewizor Hotelowy

Dostępne rozmiary:

43”

50”

55”

65”

75”

Najwyższa jakość rozrywki dla gości hotelowych

Seria HBU8000 to nowoczesne telewizory hotelowe, zapewniające gościom najwyższej jakości rozrywkę. Poniżej prezentujemy kluczowe cechy.

Seria HBU8000 to nowoczesne telewizory hotelowe, zapewniające gościom najwyższej jakości rozrywkę.
Dynamic Crystal Color: miliard odcieni, pozwalający dostrzec najsubtelniejsze różnice barw, co gwarantuje niezrównane wrażenia wizualne.

Dynamic Crystal Color

Miliard odcieni, pozwalający dostrzec najsubtelniejsze różnice barw, co gwarantuje niezrównane wrażenia wizualne. Ożyw każdy obraz i zafascynuj gości niesamowitą paletą kolorów.

AirSlim

Ultrasmukła obudowa dla większych możliwości aranżacji wnętrza, sprawiająca, że telewizor staje się nie tylko urządzeniem do rozrywki, ale też stylowym elementem wystroju hotelu.

Crystal Processor 4K

Innowacyjna technologia upscalingu, umożliwiająca uzyskanie rozdzielczości do 4K, sprawiająca, że każdy film i program będzie prezentować się na ekranie w niezwykłej ostrości i szczegółowości.

Smart Hub: łatwy dostęp do spersonalizowanych treści, w tym Netflix

Smart Hub

Łatwy dostęp do spersonalizowanych treści, w tym Netflix, oraz możliwość dodawania promocji hotelowych do ekranu głównego. Zapewnij gościom komfort korzystania z ulubionych usług streamingowych i uczyń ich pobyt jeszcze bardziej wyjątkowym.

*wymaga integracji z PMS lub zameldowania gościa w systemie LYNK Cloud

Wzmacniacz Kontrastu

Naturalność obrazu w każdym szczególe, dzięki której każda scena wygląda realistycznie, a goście mogą zatracić się w świecie wyświetlanych na ekranie treści.
Smart Hub: łatwy dostęp do spersonalizowanych treści, w tym Netflix
Doskonały poziom szczegółowości w każdej scenie HDR

Doskonały poziom szczegółowości w każdej scenie HDR

Idealne wyważenie ciemnych i jasnych scen, większa głębia i wyższy poziom szczegółowości obrazu. Pokaż gościom, jak doskonałe mogą być ich ulubione filmy i seriale na ekranie HBU8000.

Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)

Dźwięk przestrzenny 3D dla lepszych doświadczeń dźwiękowych. Daj gościom poczuć się jak w środku akcji dzięki niesamowicie realistycznemu dźwiękowi.
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Samsung Q-Symphony Lite

Samsung Q-Symphony Lite

Synchronizacja telewizora hotelowego z soundbarem Samsung dla bogatszych możliwości dźwiękowych. Oferuj gościom kinowe doświadczenia dźwiękowe, niezależnie od rozmiaru pokoju.

Adaptive Sound

Dynamiczne i wyraźne ścieżki dźwiękowe dla niezapomnianych wrażeń dźwiękowych. Zadbaj o to, aby każdy film i serial był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także dźwiękowo.
Adaptive Sound
LYNK Cloud

LYNK Cloud

Zintegrowana platforma chmurowa umożliwiająca zdalne zarządzanie wyświetlaczem i analizę preferencji gości. Dzięki LYNK Cloud, możesz przedstawiać gościom zoptymalizowane oferty promocyjne i usługi, które idealnie trafiają w ich potrzeby, jednocześnie ułatwiając zarządzanie i kontrolę telewizorów hotelowych.

Telewizory hotelowe z serii HBU8000 oferują niezwykłe doświadczenia wizualne i dźwiękowe, a także nowoczesne funkcje dopasowane do potrzeb gości i zarządzających hotelami. Dzięki temu, goście czują się w hotelu tak jak w domu, chętniej wracają i korzystają z ofert hotelowych. Wprowadź swój hotel w nową erę rozrywki i uczyn go niezapomnianym miejscem dla swoich gości.

KARTA KATALOGOWA

Samsung Smart Hospitality display HBU8000