Telewizor Hotelowy LG Seria LT661H

Seria LT661H
 • Doskonały telewizor 32 calowy w trybie smart dla obiektu hotelowego
 • Rozwiązanie Pro:Centric Direct do zarządzania telewizorami w hotelu
 • Szybkie menu
TELEWIZOR HOTELOWY LG SMART

TELEWIZOR HOTELOWY LG SMART

Zwiększ komfort korzystania z obiektu hotelowego dla twoich gości dzięki telewizorom hotelowym LG. Od teraz możesz łatwo poprawić wizerunek hotelu dzięki systemowi Pro:Centric. Seria LT661H współpracuje z narzędziami do zarządzania treścią marketingową.

Pro:Centric w telewizorach hotelowych LT661H

Pro:Centric Direct jest zoptymalizowanym narzędziem marketingowym do zarządzania treści działającym za pośrednictwem infrastruktury IP i RF. Dzięki wysokiej jakości obrazu, doskonałej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom do tworzenia treści zwiększa jakość komunikacji marketingowej hotel – gość.

Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą łatwo edytować interfejs użytkownika, dostarczać spersonalizowane usługi i efektywnie zarządzać wszystkimi telewizorami.

Pro:Centric w telewizorach hotelowych LT661H
Smart TV od LG webOS 4.5

Smart TV od LG webOS 4.5

Innowacyjny system webOS 4.5. pozwala łatwo i przyjaźnie sterować telewizorem. Dzięki temu systemowi gość nie będzie miał problemu z łatwą i przyjazną obsługą telewizora. Oprogramowanie zapewnia stabilną i szybką pracę telewizora.

SOFT AP

Jest to narzędzie które umożliwia stworzenie z telewizora Access Point do dystrybucji sieci WI-FI w pokoju hotelowym. Tworzenie hotspot’a wymaga uruchomienia systemu PRO:Centric
Soft AP w telewizorze hotelowym
Smart TV od LG webOS 4.5

Przenoszenie treści z telefonu na telewizor

 • SmartShare
  SmartShare umożliwia użytkownikom szybsze udostępnianie treści. 
 • ScreenShare
  Podłącz smartfon lub laptop do telewizora za pomocą połączenia Wi-Fi Direct. Telewizor wyświetli ekran urządzenia, a goście będą mogli wspólnie udostępniać swoje treści.
 • Bluetooth Sound Sync
  Synchronizacja dźwięku Bluetooth umożliwia użytkownikom słuchanie muzyki na urządzeniu mobilnym przez głośniki telewizora za pośrednictwem połączenia Bluetooth.

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

LT661H Karta katalogowa