Samsung REACH

Łatwe i przyjazne narzędzie do zarządzania treścią i konfiguracją wszystkich telewizorów w hotelu – serwer reach

Telewizory komercyjne Samsung są zintegrowane z rozwiązaniem SAMSUNG REACH IP lub REACH RF. Korzystając z prostego, intuicyjnego interfejsu i narzędzi do edycji, możesz jednocześnie programować zawartość w setkach urządzeń z jednej centralnej lokalizacji. Edycji dokonuje się na komputerze za pomocą aplikacji SAMSUNG REACH z wykorzystaniem łącza Ethernet lub kabla koncentrycznego. W przypadku telewizorów SMART rozwiązanie REACH IP pozwala zmienić Twój telewizor w ACCESS POINT. Możesz również z łatwością tworzyć i edytować zawartość marketingową, taką jak informacje o hotelu, oferty hotelu i oferty promocyjne. Reach daje też możliwość instalowania Widget np. z informacją o pogodzie lub informacją z pobliskiego lotniska.

Przyjazny interfejs dzięki samsung reach

Platforma SAMSUNG REACH IP I REACH RF, dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika, uczyni pobyt w hotelu jeszcze przyjemniejszym. Właściciel hotelu może wybierać spośród różnych szablonów gotowych jak i stworzonych przez siebie treść wyświetlaną na telewizorze, lub grupie telewizorów. Dzięki dostarczonemu oprogramowaniu, tworzenie spersonalizowanych interfejsów jest szybsze i łatwiejsze. Plusem technologii jest jej elastyczność, SAMSUNG REACH IP, RF jest stabilnym i bardzo przyjaznym środowiskiem, które może być zarządzane przez laika.

Zaskocz gości personalizowanym Home Menu

Home Menu stanowi dostęp do bogatej oferty i treści.  Pozwala hotelom używać powitalnych kanałów wideo w celu przekazywania gościom przydatnych informacji w ciekawy sposób. Proste przesłanie pliku wideo lub wprowadzenie URL sprawia, że menadżerowie mogą dla każdego kanału ustalić listę klipów pokazujących hotelowe udogodnienia czy polecających oferty specjalne, lokalne wydarzenia i inne atrakcje. Menadżerowie mogą także zmodyfikować obszar, na którym wyświetlane jest wideo, zwiększając go tak, by zajmował cały ekran, lub dostosowując jego wielkość do potrzeb. W ten sposób hotel może wzmocnić swój wizerunek bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Samsung REACH IP w Home Menu pozwala pokazywać informacje o obiekcie jak np. menu dnia w restauracji hotelowej, czy zabiegi w spa. Gość też może dostać spersonalizowaną ofertę przygotowaną przez dział marketingu. Samsung REACH IP to niezwykle przydatne i ekonomiczne rozwiązanie, które znacząco wzbogaci Twój hotel.

Idealne narzędzie marketingowe

SAMSUNG REACH pozwala obiektom hotelowym korzystanie z powitalnych kanałów wideo w celu dostarczania gościom przydatnych informacji w bardziej przyjazny sposób. Hotele mogą z łatwością przesyłać filmy lub wstawiać adresy URL, co pozwala na zmianę telewizora hotelowego w doskonałe narzędzie marketingowe. Dzięki rozwiązaniu SAMSUNG REACH telewizory hotelowe będą doskonałym narzędziem do generowania zupełnie nowych dochodów twojego hotelu. Olbrzymią zaletą SAMSUNG REACH jest brak opłat za aktualizacje. Płacisz raz i masz dożywotni dostęp do aplikacji i aktualizacji.