Samsung LYNK Cloud

Zdobywaj bezcenne informacje o twoim obiekcie i preferencjach gości
Samsung LYNK Cloud to nowoczesne abonamentowe rozwiązanie w chmurze dla obiektów hotelowych. LYNK Cloud to coś więcej niż potężny system zarządzania treścią i urządzeniami taki jak Samsung REACH. Dzięki LYNK Cloud możemy analizować wykorzystanie treści przez gości, aby dokonać cennych spostrzeżeń marketingowych, które pomagają menedżerom hoteli w dostarczaniu zoptymalizowanych treści marketingowych, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia przychodów.
Samsung LYNK Cloud

Zarządzaj wieloma obiektami wchodzącymi w skład twojego biznesu

Samsung LYNK Cloud umożliwia zdalne zarządzanie wieloma obiektami hotelowymi z każdego miejsca na świecie. Dostęp do kont i użytkowników przez Internet pozwala na zarządzanie telewizorami hotelowymi w wielu obiektach z jednego miejsca. Daje użytkownikom to kontrolę nad telewizorami hotelowymi zlokalizowanymi we wszystkich lokalizacjach, gdzie odbyło się wdrożenie LYNK Cloud.

Poznaj kompleksowe rozwiązanie hotelarskie

Samsung LYNK Cloud jest to pełna zintegrowana platforma oferująca zarządzanie contente’m , kontrolę urządzeń jak również analizę danych. LYNK Cloud może analizować przeglądane treści przez gości naszego obiektu, aby przygotować analizę marketingową, które pomagają menedżerom hoteli zapewniać zoptymalizowane materiały promocyjne, co ostatecznie prowadzi do większych zysków.

Intuicyjny i przyjazny sposób tworzenia treści

LYNK Cloud umożliwia tworzenie treści internetowych i multimedialnych, dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu możemy przesyłać duże pliki graficzne i wideo. Telewizory hotelowe w pokojach obsługują treści interaktywne, dzięki czemu otrzymywanie i odpowiadanie na pytania o usługi, takie jak zamówienia posiłków, rezerwacje obiektów lub zabiegów spa staje się banalnie proste*

*wymaga płac integratorskich

Zdalne zarządzenie telewizorami hotelowymi

LYNK Cloud pozwala na monitorowanie i zdalny dostęp do telewizorów hotelowych znajdujących się w pokoju w celu zmian konfiguracyjnych, wgrania listy kanałów i przewodnika po programach, a także kontrolowania podstawowych funkcji trybu hotelowego, takich jak ustawienia zasilania, języka lub poziomu głośności.

Kompatybilne produkty

HAU8000

HG43AU800EUXEN HG50AU800EUXEN HG55AU800EUXEN HG65AU800EUXEN HG75AU800EUXEN
Idealna jakość obrazu i odwzorowanie kolorów dzięki rozdzielczości 4K UHD oraz HDR.

Zobacz więcej ->

T5300

Zwiększona ekspresja jasności oferuje gościom ogromne spektrum kolorów i szczegółów wizualnych.
HG32T5300EU

Zobacz więcej ->

Q60

HG43Q60AAEUXEN HG50Q60AAEUXEN HG55Q60AAEUXEN HG65Q60AAEUXEN HG75Q60AAEUXEN
Wspaniały, długotrwały kolor z kropką kwantową zapewnia najlepszy obraz w historii.

Zobacz więcej ->