Samsung LYNK Cloud

Zdobywaj bezcenne informacje o twoim obiekcie i preferencjach gości
Samsung LYNK Cloud to nowoczesne abonamentowe rozwiązanie w chmurze dla obiektów hotelowych. LYNK Cloud to coś więcej niż potężny system zarządzania treścią i urządzeniami taki jak Samsung REACH. Dzięki LYNK Cloud możemy analizować wykorzystanie treści przez gości, aby dokonać cennych spostrzeżeń marketingowych, które pomagają menedżerom hoteli w dostarczaniu zoptymalizowanych treści marketingowych, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia przychodów.
Samsung LYNK Cloud

Zarządzaj wieloma obiektami wchodzącymi w skład twojego biznesu

Samsung LYNK Cloud umożliwia zdalne zarządzanie wieloma obiektami hotelowymi z każdego miejsca na świecie. Dostęp do kont i użytkowników przez Internet pozwala na zarządzanie telewizorami hotelowymi w wielu obiektach z jednego miejsca. Daje użytkownikom to kontrolę nad telewizorami hotelowymi zlokalizowanymi we wszystkich lokalizacjach, gdzie odbyło się wdrożenie LYNK Cloud.

Poznaj kompleksowe rozwiązanie hotelarskie

Samsung LYNK Cloud jest to pełna zintegrowana platforma oferująca zarządzanie contente’m , kontrolę urządzeń jak również analizę danych. LYNK Cloud może analizować przeglądane treści przez gości naszego obiektu, aby przygotować analizę marketingową, które pomagają menedżerom hoteli zapewniać zoptymalizowane materiały promocyjne, co ostatecznie prowadzi do większych zysków.

Intuicyjny i przyjazny sposób tworzenia treści

LYNK Cloud umożliwia tworzenie treści internetowych i multimedialnych, dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu możemy przesyłać duże pliki graficzne i wideo. Telewizory hotelowe w pokojach obsługują treści interaktywne, dzięki czemu otrzymywanie i odpowiadanie na pytania o usługi, takie jak zamówienia posiłków, rezerwacje obiektów lub zabiegów spa staje się banalnie proste*

*wymaga płac integratorskich

Zdalne zarządzenie telewizorami hotelowymi

LYNK Cloud pozwala na monitorowanie i zdalny dostęp do telewizorów hotelowych znajdujących się w pokoju w celu zmian konfiguracyjnych, wgrania listy kanałów i przewodnika po programach, a także kontrolowania podstawowych funkcji trybu hotelowego, takich jak ustawienia zasilania, języka lub poziomu głośności.

Kompatybilne produkty

HRU750

Zoptymalizowany wyświetlacz, który zapewnia gościom łatwy dostęp do ulubionej rozrywki.
HG43RU750EB
HG50RU750EB
HG55RU750EB
HG65RU750EB
HG75RU750EB

T5300

Zwiększona ekspresja jasności oferuje gościom ogromne spektrum kolorów i szczegółów wizualnych.
HG32T5300EU

HAU8000

Idealna jakość obrazu i odwzorowanie kolorów dzięki rozdzielczości 4K UHD oraz HDR.
HG43AU800EUXEN
HG50AU800EUXEN
HG55AU800EUXEN
HG65AU800EUXEN
HG75AU800EUXEN