Telewizor hotelowy SAMSUNG HAU8000

HAU8000 Crystal UHD 4K Hotel TV
  • Idealna jakość obrazu i odwzorowanie kolorów dzięki rozdzielczości 4K UHD oraz HDR
  • Odbiór telewizji DVB-T2/HEVC H.265
  • Wsparcie dla rozwiązania LYNK Cloud do zdalnego zarządzania telewizorami

Dostępne rozmiary:

43”

50”

55”

65”

75”

Nowy poziom jakości w każdym pokoju

Zrealizujmy wizję niezwykle nowoczesnego i eleganckiego pokoju dzięki firmie Samsung. Telewizor hotelowy serii HAU8000 wyglądają doskonale w każdym momencie nawet gdy nie są włączone. Dzięki stylowym i nowoczesnym nóżkom i rozwiązaniu pozwalającemu na ukrycie połączeń kablowych dodadzą stylu każdemu pomieszczeniu. Po włączeniu, ekran technologia Crystal UHD zagwarantuje gościom pełen szczegółów i żywych barw obraz.

Realistyczne doznania dzięki technologii 4K UHD

Telewizor hotelowy pozwalający uzyskać rozdzielczość UHD (3.840 x 2.160) w technologii upscalingu oferuje gościom hotelowym niezwykle wysokiej jakości i ostrości obraz. Dzięki technologii 4K UHD zapewnicie Państwo obraz do jakiego gość jest przyzwyczajony w swoim domu.

Doskonały poziom szczegółów obrazu w każdej scenie

Oprócz niesamowitej jakości UHD, telewizor hotelowy Samsunga zapewnia doskonały obraz High Dynamic Range (HDR10 +) w każdym pokoju hotelowym. Wykorzystując dynamiczne metadane, które dostrajają każdą klatkę w ramach danego programu, technologia HDR10 + zapewnia optymalne i bogate w szczegóły niezapomniane wrażenia wizualne.

HDR

Gość może cieszyć się idealnym wyważeniem ciemnych i jasnych scen dzięki doskonałemu kontrastowi, który zapewnia większą głębię i najwyższy poziom szczegółowości obrazu. Telewizor hotelowy serii HAU8000 sprawia, że każdy rodzaj treści prezentuje się na nim doskonale.

Jakość kina w każdym pokoju

Zapewnij gościom doskonałe wrażenia akustyczne. System Adaptive Sound sprawi, że poczują się oni otoczeni dynamiką każdego filmu. Dynamiczne i doskonałe jakościowo ścieżki dźwiękowe programów dowolnego rodzaju pozwalają dogłębnie przeżywać to, co dzieje się na ekranie.

Nawiąż połączenie jednym dotknięciem palca

Podłączenie urządzenia mobilnego do telewizora nigdy nie było takie proste, by odtwarzać na nim muzykę lub filmy wymaga tylko jednego dotknięcia ekranu. Telewizor potrafi automatycznie wykryć urządzenie mobilne i natychmiast przełącza się w tryb odwzorowywania jego treści na większym ekranie.

* Funkcja Tap View jest dostępna w urządzeniach Samsung Galaxy z systemem operacyjnym Android OS 8.1 lub nowszym.

Odkryj nowy wymiar obsługi hotelowej dzięki zintegrowanej platformie wykorzystującej technologię chmury

Usługa LYNK Cloud zapewnia menagerowi perfekcyjne narzędzia pozwalające zapewnić gościom jeszcze lepsze wrażenia z pobytu w hotelu. Umożliwia ona zdalne zarządzanie wyświetlaczem i potrafi nawet analizować sposób korzystania z telewizora przez gościa, pozwalając tym samym na przedstawianie gościom zoptymalizowanych ofert promocyjnych. Dzięki LYNK Cloud hotel osiągnie dodatkowe zyski które wcześniej były po za zasięgiem.

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

Samsung Smart Hospitality display HAU8000