LG Pro:Centric Direct

Czym jest aplikacja PRO:Centric Direct?

Hotelowe rozwiązanie do zarządzania telewizorami Pro:Centric Direct zapewnia proste narzędzia do edycji wyświetlanych treści oraz ułatwia serwisowanie i zdalne zarządzanie poprzez sieć IP lub RF flotą telewizorów hotelowych LG. Tak naprawdę można to robić za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki Pro:Centric Direct, użytkownik może przesłać indywidualnie dostosowany interfejs i wygodnie zarządzać wszystkimi telewizorami znajdującymi się w obiekcie hotelowym.

Czym jest aplikacja PRO:Centric Direct?
Treści marketingowe w ULTRA HD

Treści marketingowe w ULTRA HD

Treści promocyjne wyświetlane na telewizorze hotelowym mogą być teraz wyświetlane w rozdzielczości 4K co sprawi że reklama prezentowana w telewizorze będzie jeszcze atrakcyjniejsza i doskonalsza.

SOFT AP

Wybrane telewizory hotelowe produkowane przez LG w połączeniu z oprogramowaniem PRO:Centric pozwalają przekształcić telewizor hotelowy w ACCESS POINT. Możemy centralnie zarządzać nazwami sieci tworzonymi na telewizorach jak również hasłami do połączenia się gościa z siecią WI-FI.
Soft AP w telewizorze hotelowym
Zdalna Diagnostyka telewizora hotelowego

Zdalna Diagnostyka

Funkcja zdalnej diagnostyki pozwala na duże oszczędności w zakresie zarządzania komercyjnymi telewizorami hotelowymi. Zdalna diagnostyka w czasie rzeczywistym wykrywa i zgłasza błędy, zapobiegając problemom w działaniu telewizorów. Dzięki tej funkcji obsługa hotelu może reagować na potencjalne problemy jeszcze zanim zgłosi to gość hotelowy.

Profesjonalny serwer

LG przygotowało dedykowany serwer optymalny do zarządzania treścią. Dzięki zgodności software i hardware rozwiązanie jest wyjątkowo stabilne i umożliwia wygodną pracę dla osób zarządzających obiektem hotelowym. Serwer jest przystosowany do pracy w trybie 24h/7.
Serwer telewizji hotelowej