Telewizor hotelowy LG Seria UM662H

Telewizor hotelowy serii UM662H 4K UHD z innowacyjną technologią Pro:Centric Direct4K

Doskonały design w połączeniu z odpowiednią grubością telewizora powoduje że jest on smukły ale również bardzo wytrzymały co powoduje jego długą i doskonałą żywotność.

 

  • Smukła konstrukcja
  • Rozwiązania PRO:Centric
  • 4K UHD
  • Rozpoznawania głosu

Dostępne rozmiary:

43”

50”

55”

65”

75”

PRO:Centric Cloud

Pro:Centric Cloud daje niesamowite możliwości z zarządzania treścią (CMS) i udostępnia zintegrowane rozwiązania w chmurze, umożliwiając łatwą integrację z narzędziami zewnętrznymi takimi jak aplikacja hotelowa (PMS). Zawiera różnorodne, intuicyjne szablony graficzne, zaawansowane narzędzia zbierania danych oraz intuicyjną platformę analityczną a wszystko w przyjaznym oknie przeglądarki. Dzięki LG Channels* użytkownicy mają dostęp do szerokiego spektrum materiałów od dostawców treści (Content Provider) bez potrzeby dodatkowego sprzętu czy subskrypcji. Aplikacja mobilna Creator znacząco upraszcza konfigurację usług concierge dla gości, zapewniając szybką realizację ich potrzeb.

Pro:Centric Cloud

Pro:Centric Direct

Rozwiązanie zarządzania treścią hotelową Pro:Centric Direct posiada intuicyjne narzędzia edycyjne, umożliwiające łatwe świadczenie usług oraz zdalne zarządzanie siecią IP jednym kliknięciem. Umożliwia użytkownikom łatwe dostosowywanie interfejsu, oferując spersonalizowany wygląd i skuteczne zarządzanie wszystkimi telewizorami w pokoju. Wprowadza IoT oparte sterowanie w pokoju, stanowiąc punkt wyjścia do przygotowania pokojów hotelowych przyszłości za pomocą sztucznej inteligencji.
Pro:Centric Direct

Powłoka Konformalna

Telewizory w kurortach hotelowych są narażone na oddziaływanie soli, kurzu, proszku żelaznego czy wilgoci, co może wpływać na osłabienie ich wydajności. Powłoka konformalna na głównym panelu obwodowy znacznie zredukowuje te ryzyka, chroniąc telewizory przed wspomnianymi czynnikami.

Powłoka Konformalna
Tryb hotelowy

Tryb Hotelowy

(Tryb Wyświetlania Publicznego)

Od wyboru kanału po poziom głośności – możesz kontrolować ustawienia telewizora w strefach biznesowych. Pozwala też na przywracanie ustawień domyślnych w telewizorach, według potrzeb.

SOFT AP

Funkcja Software-enabled Access Point (SoftAP) przekształca telewizor w hotspot Wi-Fi, umożliwiając gościom podłączenie swoich urządzeń. W trybie Bridge administratorzy mają pełen dostęp do zarządzania ustawieniami SoftAP w pokojach.
Soft AP w telewizorze hotelowym
Smart TV od LG webOS 4.5

Tryb hotelowy

Od wyboru kanału startowego po poziom głośności, możesz kontrolować ustawienia telewizora w obszarach biznesowych. Tryb wyświetlania publicznego umożliwia również przywrócenie domyślnych ustawień telewizorów w razie potrzeby.

Rozpoznawanie Głosu

Dla zapewnienia intuicyjnej obsługi i zadowolenia użytkowników, telewizor LG UM662H został wyposażony w technologię rozpoznawania głosu. Dzięki temu można sterować telewizorem bez konieczności sięgania po pilot. Aby skorzystać z tej funkcji, konieczny jest specjalny pilot Magic Motion Remote (dostępny jako opcja dodatkowa).
Rozpoznawanie głosu

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

UM662H Karta katalogowa